301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
12 Ocak 2015 - Pazartesi 08:27 Bu haber 1619 kez okundu
 
PASSOLİG KELİMESİ NEDEN YOK ?
KSK Çarşı Grubu Yeni Asır gazetesine soruyor. Haberde "Passolig" kelimesi neden yok!
DUYURULAR Haberi


Bir gazete düşünün ki Karşıyakamızla ilgili yaptığı her haberde Karşıyaka Düşmanlığı yapsın. Yıllardan beri bıkmadılar yalan haberleri gazetecilik anlayışı diye uydurdukları çerçevede versinler. Biz daha önce kaç defa bu gazetenin haberlerini yalanladık hatırlamıyoruz.

2014 Nisanında Ebilet almayacağımızı açıklamış ve bu ligin ilk yarısında tribüne girmemiştik. Ancak Yalan Asır bugün gazetesinde yaptığı haberde Passolig kelimesini cümle içinde geçirmemiş sanki Buca Stadında oynadığımız için maçları protesto ettiğimizi belirtmiş. Hangi kafa ve hayal dünyası ile bunu yazdıklarını tabi bilemiyoruz.

Haberin doğrusunu tekrar edelim.

Karşıyaka Taraftarı Passolig’i tanımadığından dolayı ilk yarı tribüne girmeme kararı alarak, 6222′yi,  Ebilet’i, PassoLig’i protesto etmiştir. Ancak son durumda takımın durumu, yönetimin içinde bulunduğu kaos, kulübün maddi sıkıntıları nedenleri ile protestoyu sona erdirmiş maçlara girme kararı almıştır.

Şu 37 kelimeden oluşan yukarıdaki paragrafı bu şekilde yazmak bu kadar mı zor. Yoksa işinize mi gelmiyor? Yada cümle içinde PassoLig’i geçirmekten mi korkuyorsunuz.

YALAN ASIR ne diyelim.

Karşıyaka Çarşı Grubu

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı