Haber Detayı
14 Temmuz 2019 - Pazar 14:23 Bu haber 951 kez okundu
 
KAF-KAF AYAĞA KALKTI
Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı, “Stat ihalesinin yıl içinde yapılması için ne gerekiyorsa yapacağız. İkinci projemiz Sasalı’da Altyapı Akademisi olacak” dedi.
GENEL HABER Haberi


Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı, kulübün geleceğini garanti altına alacak projelerini açıkladı. Futbol, basketbol ve voleybolda yeni sezon çalışmalarını sürdüren Karşıyaka'da Başkan Turgay Büyükkarcı, stat ve tesis için gerekli hamleleri başlattı.

Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nin paslanan ve çürüyen tel örgüler yenilenip çevre düzenlemesi yapılırken futbol takımı için planlanan fitness merkezi ve yeni futbol kamp merkezinin inşaatı başladı. Tesis ve stat konusunun olmazsa olmazları olduğunu belirten Büyükkarcı, "KSK'nin geleceğiyle ilgili iki önemli proje var. Bunlardan en önemlisi stad projesidir. Bütün gücümüzle bunun için ne gerekiyorsa yapacağız, çalmadık kapı bırakmayacağız. Sene bitmeden ihalenin yapılmasını sağlamaya çalışacağız" dedi.

Büyükkarcı ikinci projenin de Sasalı'daki Altyapı Futbol Akademisi olduğunu ifade etti. Büyükkarcı, "Sasalı, futbolun geleceğini kurtaracak projelerden bir tanesidir. Karşıyaka'yı iyi bir gelecek bekliyor. Sezon sonu kongre yaptığımız zaman bu hedeflerin çoğunu gerçekleştirmiş olarak üyelerimizin karşısına çıkmak istiyoruz" dedi

Kulübü algılarla değil, olgularla yönetmeye çalıştıklarının altını çizen Büyükkarcı sözlerini şöyle sürdürdü: "Dedikodularla kulüp yönetme peşinde değiliz. Türkiye'nin önde gelen büyük şirketleriyle stratejik birliktelik, reklam ve sponsorluk görüşmelerimiz devam ediyor. Bunların bir kısmını bitirdik, bir kısmıyla görüşme aşamasındayız" dedi.

Kaynak: (YENİ ASIR) - YENİ ASIR Editör:
 
Etiketler: KAF-KAF, AYAĞA, KALKTI,
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı