Haber Detayı
08 Kasım 2014 - Cumartesi 10:03 Bu haber 1459 kez okundu
 
HAY SİZİN STADINIZ BATSIN !
Yenigün gazetesi köşe yazarı Deniz Gezginci'nin HAY SİZİN STADINIZ BATSIN! başlıklı yazısına haberin devamından ulaşabilirsiniz.
KÖŞE YAZILARI Haberi


Yazdıklarımı bu köşenin yazarı değil de nüfus kağıdının doğum yeri bölümünde “Karşıyaka” yazan ve kendini bildi bileli yeşil kırmızı renklerin peşinden koşan bir taraftarın hissettikleri olarak ele almanızı rica ediyorum.  Gazeteci değil de taraftar hissiyatı ile yazdığım için de şimdiden kullanacağım “argo” üslubum için yazıyı okuyanlardan özür diliyorum.  Ayrıca yazdıklarımın diğer yeşil kırmızı sevdalılarını bağlamadığını, sadece kendi düşüncelerim olduğunu başlangıçta vurgulamak istiyorum.

Karşıyaka’nın stat komedisini kahkahalarla  izlemeye devam ediyorum. Ama kahkahalarım komik olduğu için değil ha sinirden! Koca İzmir’de koca koca adamlar yıllardır stat yeri bulamadı ya hayret edersin! Hal bu ki ben daha önce bir yazımda çok güzel bir yer göstermiştim onlara. Gidin stadı bu saatten sonra “elinizin körüne” yapın demiştim. Ama muhteremler orayı da beğenmemiş olacaklar ki şapkadan tavşan çıkarır gibi şimdi de Çiğli’yi çıkardılar. Biz yıllardır Örnekköy mü Yalı mı diye beynimizi yerken şimdi de başımıza Çiğli çıktı iyi mi ? Biz iki kombinasyonla uğraşamazken gel de üçüncü kombinasyonunun içinden çık şimdi. Ben daha ne diyeyim size. Sadece gülüyorum…İlahi komedya!

Önce Örnekköy dediniz, sonra Yalı dediniz, sonra bir  daha Örnekköy sonra bir daha Yalı dediniz.  Galiba siz Karşıyakalıları “salak” zannettiniz. Şimdi de Ali Acar firmasının Genel Müdürü  Yalı projesinin bittiğini açıklıyor. “Stat ya Çiğliye olacak ya da proje iptal olacak” diye buyuruyor.

Ben bu stat konusunda ilk günden beri iki tarafında “samimiyetsiz” olduğunu düşünüyorum. İki taraf derken de belediye ve kulübü bir taraf, hükümet kanadını diğer taraf olarak görüyorum.

Bir Karşıyakalı olarak, bir taraftar olarak da diyorum ki “Artık susun arkadaş.  Ne olur stat konusunu ağzınıza almayın. Siz koca İzmir’de stat yapacak yer bulamayacak kadar beceriksiz  olabilirsiniz ama biz sizin siyasi manevralarınıza inanacak kadar salak değiliz. Sizin anladığınız dilden yazayım  Allah, peygamber aşkına susun”

Şu stat konusunu yazmayım yazmayım  diyorum ama yine dayanamıyorum.  Kısıtlı olan yazı alanımı da yıllardır sizin bu stat komediniz yüzünden “mundar” ediyorum.

Deniz GEZGİNCİ
denizgezginci@hotmail.com
Twitter: @denizgezginci

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı