Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Ekim 2012 - Salı 00:00 Bu haber 3309 kez okundu
 
FATİH BU YIL ÇOK ŞEN
Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi’nde geçtiğimiz hafta Bucaspor maçının yıldızı kim diye sormuştuk. Attığı muhteşem frikik golü ve sezon başından beri gösterdiği mücadele ile taraftarlarımız Fatih Şen’i Bucaspor maçının yıldızı seçtiler. YK Ekibi olarak Fatih Şen ile görüştük.
HAFTANIN YILDIZI Haberi


Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi’nde geçtiğimiz hafta Bucaspor maçının yıldızı kim diye sormuştuk. Attığı muhteşem frikik golü ve sezon başından beri gösterdiği mücadele ile taraftarlarımız Fatih Şen’i Bucaspor maçının yıldızı seçtiler. YK Ekibi olarak Fatih Şen ile görüştük.

YK EKİBİ: Bu sene sahada çok farklı bir Fatih Şen izliyoruz. Bu seneki performansını neye bağlıyorsun ?

FATİH ŞEN:  Bu sene sezon öncesine büyük sıkıntılarla başladık, konsantre olunması zordu.  Ben geçtiğimiz sezon Giresunspor’da da sorunlu bir kamp dönemi geçirdiğim için bu sene çok dikkatli olmaya çalıştım. Cihat Hocanın gelmesi ile her şey düzene girdi. Bir tane antrenman kaçırmadım. Bugünkü performansımı sezon öncesi iyi çalışmama bağlıyorum.  Çok iyi konsantre oldum. Manisaspor maçında golü atmam ve ikinci yarıya kaptan olarak çıkmam benim için ayrı bir motivasyon oldu.  Ş.Urfa galibiyeti ile de takım olarak moralimiz yerine geldi.  O gün anladık ki biz bu ligde iyi işler yapabiliriz, maddi sıkıntıları bir kenara bırakıp takım olarak hedefe odaklandık.

YK EKİBİ: Bucaspor maçında muhteşem bir golün var. Artık serbest vuruş oldu mu gözlerin parlıyor?

FATİH ŞEN:  Bucaspor maçında kendime olan güvenim üst düzeydeydi. Kullandığım serbest vuruşta gol olacağını bilerek topun başına geldim. O maçta bir frikik daha kullansaydım eminim ki o da gol olacaktı. Kendime o kadar özgüvenim yerine geldi ki artık her yerden topa hiç çekinmeden vurabiliyorum. Bu  özgüveni bana Cihat hoca ve takım arkadaşlarım aşıladı.

YK EKİBİ: Karşıyaka taraftarları ile bu sezon kucaklaştın. Seni Bucaspor maçının yıldızı seçtiler. Taraftarlara mesajın ?

FATİH ŞEN:  Son 8 yıldır çok fazla takım değiştirdim ve gittiğim takımlarda bir türlü istikrar sağlayamadım. Karşıyaka’ya geldiğimde burada istikrar yakalamak için kendime söz verdim ve geçen yıldan beri buraya çok alıştım. Karşıyaka taraftarlarının yapısını çok iyi öğrendim. Taraftarın işler ters gittiğinde tepkisinin nasıl olduğunu, iyi gittiğinde nasıl olduğunu artık çok iyi biliyorum. Bu sezon taraftarlarımızdan çok olumlu tepkiler alıyorum. Her şey çok iyi gidiyor. Bunu laf olsun diye söylemiyorum ama Karşıyaka taraftarının ne kadar büyük olduğunu değil ben tüm Türkiye biliyor. Sitenizi takip ediyorum, haftanın yıldızı seçilmekten son derece memnunum. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.

Fatih ve Onur çekişmesi yaşandı…

Geçtiğimiz hafta Kalbi Yeşil Kırmızı Atanların Sitesi’nin “Haftanın Yıldızı” bölümünde taraftarlarımızın sitemizden, resmi Facebook sayfamız www.facebook.com/yesilkirmizi.net ve resmi twitter sayfamız www.twitter.com/yesilkirmizicom ‘dan yaptıkları oylamanın sonuçları şöyle oluştu;

1.       Fatih Şen:  20 yıldız

2.       Onur Akbay:  18 yıldız

3.       Necati Yılmaz: 8 yıldız

4.       Dalmat: 2 yıldız

5.       Cemil: 1 yıldız

Oylamaya katılan tüm Yeşil Kırmızı sevdalılarına teşekkür ederiz..

Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı