Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
19 Ekim 2011 - Çarşamba 00:00 Bu haber 3064 kez okundu
 
ŞABAN: GOL ATACAĞIM İÇİME DOĞMUŞTU
Yeşil Kırmızı Ekibi olarak Tavşanlıspor maçında iki gol atarak yeşil kırmızılı taraftarlar tarafından haftanın yıldızı seçilen Şaban Genişyürek ile görüştük.
HAFTANIN YILDIZI Haberi


Hafta içinde Tavşanlı maçında gol atacağının içine doğduğunu belirten Şaban; " Ağabeyimle telefonda konuşurken Tavşanlı'ya 2 golüm var demiştim. Gol atacağım içime doğmuştu. Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum beni yıldız seçtikeri için ama o maçta bütün takım yıldızdı. Bizim için çok zorlu bir maçtı. O nedenle aldığımız galibiyet çok iyi geldi." dedi.
 
Karşıyaka'dan geçtiğimiz sene Çorumspor'a kiralandığında üzüldüğünü ancak Reha Hoca'nın bu sene tekrardan kendisine güvendiğini belirten Şaban; "Ben küçüklüğümden beri Karşıyakalıyım. Geçen sene bu takımda yer almamak beni çok üzmüştü ama tekrardan yeşil kırmızı formama kavuştum." dedi.
 
Tavşanlı maçında onca olumsuzluğa rağmen kendilerini desteklemeye gelen taraftarlara teşekkür eden Şaban, "Bu galibiyetin anlam kazanması için yarınki Bucaspor maçını da kazanmamız gerekiyor. Taraftarlarımıza bizi yalnız bırakmayın demeyeceğim, çünkü zaten onlar bizi hiç yalnız bırakmıyorlar. Yeşil Kırmızı sitesinden yorum göndererek beni haftanın yıldızı seçen taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
Kaynak: Editör:
 
Etiketler:
Yorumlar
Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı