301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Astroloji

 

 

Akrep 2021-06-17
Kendinizi öfkeli hissettiğiniz bir gün olabilir. Olayların istediğiniz yönde ilerlememesi bu durumun ana sebebi olabilir. Hayatta her şey istediğimiz gibi olmaz fakat bu belki de bizim yararımıza olan bir şeydir. Bugün kendinizle kalıp düşünmek size iyi gelebilir.
Aslan 2021-06-17
Kariyerinizde hızlı davranmanız gereken bir gün olabilir. Aniden çıkan işler veya sorumluluklar gibi olaylar sizi ilk anda biraz zorlayabilir. Bu süreçte içsel sakinliğinizi korursanız bu zaman sizin için çok kolay geçecektir. 
Balık 2021-06-17
Aşk hayatınızda gizliliğe önem veren birisiniz. Böyle olmakta da son derece haklısınız. Üçüncü kişilerin dahil olmadığı bir ilişki sizin için şüphesiz daha sağlıklı olacaktır. Bu noktada ise fevri olmadan sakin hareket etmeye özen göstermelisiniz. Sınırlarınızı çizerken iç sesinize kulak vermeyi unutmayın.
Başak 2021-06-17
Aşk hayatınızda aklınız biraz karışık olabilir. Kendinizi bir yol ayrımında gibi hissedebilir, bir karar vermeniz gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Hiçbir şey için kendinizi mecbur hissetmeyin ve hayatın size neler getireceğini bekleyin. Akışta kalmak size iyi gelebilir. 
Boğa 2021-06-17
Aşk hayatınızda her şeyin yolunda gittiği, güzel enerjilerle çevrelendiğiniz bir gün olabilir. Böyle bir günde artık düşünmek istemediğiniz konulara son noktayı koymak isteyebilir ve bunun için hareket geçebilirsiniz. Kendinizi net ifade etmeye özen gösterin.
İkizler 2021-06-17
İş hayatınızda sorumluluklarınızın arttığı bir döneme girebilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız bazı noktalarda zorlanıp, size danışabilirler. Kıvrak zekanız ile sorunları çözebilir ve insanları etkileyebilirsiniz.  Bilginizi ve enerjinizi ortaya koymaktan çekinmeyin.
Koç 2021-06-17
İş hayatınızda oldukça yoğun bir döneme giriyor olabilirsiniz. Size verilen işler üzerinde oldukça titiz ve özverili davranışlar sergileyebilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını aldığınız bir zaman olabilir ve yaptıklarınız takdir görebilir. Şimdi sahne zamanı! Tadını çıkarın.
Kova 2021-06-17
Maddi konularda attığınız adımlardan emin olmayabilirsiniz. Yaşadığınız bu şüpheden dolayı uzman bir kişiden destek almak sizi rahatlatacaktır. Akılcı düşünerek attığınız adımlar size gün sonunda kazandırabilir. İnsanlardan yardım almaktan çekinmeyin.
Oğlak 2021-06-17
Bir süredir üzerinizde baskı hissediyor olabilirsiniz. Bu baskının sebebinin siz olduğunun farkına varacaksınız. Bu farkındalık size bazı şeyleri tekrar düşündürebilir. Bu süreçte kendinizi üzerek hayatı kaçırmayın. Her anınızın çok özel olduğunu kendinize hatırlatmak sizi suçluluk psikolojisinden kurtarabilir.
Terazi 2021-06-17
Kendinizi maddi konular hakkında ani kararlar alırken bulabilirsiniz. Bu noktada farkındalıklı olmanız sizin yararınıza olabilir. Duygusallıktan sıyrılıp mantığınızla karar vermeniz size uzun vadede daha fazla kazandırabilir.
Yay 2021-06-17
Kariyeriniz hakkında bir süredir yapmayı düşündüğünüz konuşmaları gerçekleştirdiğiniz bir gün olabilir. Bu konuşma sayesinde maddi durumunuzu daha iyi bir konuma taşıyabilirsiniz. Doğru zaman olduğunu düşünüyorsanız bunu ertelemeyin ve kararınızı hayata geçirin.
Yengeç 2021-06-17
Çevrenizin sizin hakkınızda düşündüğü olumsuz düşünceleri tersine çevirdiğiniz bir gün olabilir. Uzun zamandır düşeceğinizi, bırakacağınızı düşünen insanlara karşı dik duruşunuzla örnek oluyor ve ders veriyorsunuz. Güçlü hafızanız bugün size zafer getirebilir, kendinize güvenin.

 

 

Kaynak: 2021-06-17

 

Whatsapp

En Çok Okunanlar
Öne Çıkanlar
Anketler
Sizce Yalı'da ki alanın akibeti ne olur ?
Arşiv Arama
Haber Yazılımı